Pierwszy MP Fast Date® oraz szkolenie z RODO w eventach we Wrocławiu

Wspólnie z portalem MeetingPlanner.pl zapraszamy wszystkich organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń do udziału w pierwszej wiosennej edycji spotkań biznesowych MP Fast Date®. Po raz pierwszy tego typu spotkanie odbędzie się we Wrocławiu na Stadionie Wrocław w dniu 12 kwietnia br. 
 
Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z Polski i zagranicy organizatorzy wydarzeń mają możliwość poznania nowych miejsc i rozwiązań eventowych. Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie: http://fastdate.meetingplanner.pl/

RODO w eventach

Także gorącym tematem są z miany w przepisach o RODO. Jak mocno dotkną one branży eventowej? Jak należy się do nich przygotować? Wszystkie te kwestie oraz wiele innych poruszane będą podczas otwartego szkolenia. Udział w szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby uczestniczące w wydarzeniu MP Fast Date® jak i pozostali zainteresowani z branży. Uczestnicy MP Fast Date® nie muszą ponownie rejestrować się na udział w szkoleniu.

Szkolenie poprowadzi mec. Marcin Gabryszak, prawnik w kancelarii Pałucki Trusiński Prawo i Podatki, adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, autor uwag do projektu ustawy o ochronie danych osobowych.

Więcej: http://fastdate.meetingplanner.pl/rodo

Dodano: 2018-03-30

Powrót