Magdalena Piasecka, Hydropolis i Ceremonia Otwarcia The World Games z nagrodami MP Power Awards!

To był wrocławski wieczór na Torze Wyścigów Konnych Służewiec! Przypomnijmy - organizowany przez portal MeetingPlanner.pl konkurs MP Power Awards® ma na celu wyróżnić najlepsze eventy i projekty związane z event marketingiem a także wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnić osobistości i ekspertów branży w Polsce.

Pani Magdalena Piasecka, Wiceprezydent Wrocławia zdobyła nagrodę w plebiscycie MP Power 12 w kategorii Open, w której rywalizował z Anną Nowakowska (członek zarządu SBE ds. edukacji, Studium Event Management) oraz prof. Marek Pawełczyk (przewodniczący Kapituły Programu Ambasadorów Kongresów Polskich, Instytut Automatyki Politechniki Śląskiej.

Także Hydropolis, które było nominowane w kategorii MP Power Venue wywalczyło nagrodę w podkategorii Unique Venue. Jest to szczególne wyróżnienie, gdyż stanęło ono w szranki z dobrze znanymi w całej Polsce obiektami - Aula Artis (Poznań) oraz Europejskim Centrum Solidarności (Gdańsk). 
Dodatkowego Powera, który był nagrodą specjalną przyznaną poza kategoriami konkursowymi otrzymało wydarzenie, jakim była Ceremonia Otwarcia The World Games 2017, odbywająca się na Stadionie we Wrocławiu. Było to wspólne przedsięwzięcie, Wrocławskiego Komitetu Organizacyjnego TWG 2017, Miasta Wrocław oraz agencji Walk.


Niestety nominowany w kategorii MP Power Projekt Światowy Kongres Bibliotek i Informacji Międzynarodowej Federacji Bibliotekarskich Stowarzyszeń i Instytucji IFLA (WLIC) Wrocław 2017 nie zdobył nagrody. Statuetkę otrzymali organizatorzy 41. Sesja Komitetu Światowego Dziedzictwa UNESCO w Krakowie.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Pełna lista zwycięzców jest dostępna na portalu MeetingPlanner.pl
http://www.meetingplanner.pl/artykuly/publikacje/art,287,mp-power-awards-2017-nagrody-branzy-eventowej-rozdane.html


Dodano: 2018-03-26

Powrót